Top parové eroticke pomocky

Erotické hračky a pomôcky pre páry sú určené pre spestrenie a doplnenie sexuálneho života. Ak chcete zahnať s partnerom či partnerkou nudu a stereotyp v spálni, spoznať nové zákutia sexuality, vstúpiť do 13. komnaty a zažiť niečo originálne, určite vás nesklamú. Nebojte sa odhodiť zábrany a doprajte sebe aj tomu druhému nové zážitky!

Masturbácia aj vzájomné hry

Najčastejšou predstavou laickej verejnosti je, že všetky sexuálne pomôcky a hračky sú určené iba ako náhrada partnera alebo skutočného sexu, nie ako ich doplnenie.

Odpoveďou, že to tak vôbec nemusí byť a práve naopak, ide o možnosť ako si spestriť aj svoj partnerský sexuálny život, sú pomôcky, ktoré možno využiť práve počas spoločných hier. Nemusí pritom ísť ani o žiadne špeciálne tvary alebo funkcie, stačí používať hračky spoločne a oživiť nimi svoj sexuálny život. Ak ste to ešte neskúsili, je najvyšší čas!

Na spoločné párové hry môžete vyskúšať tieto:

  • jednoduché umelé penisy alebo vibračné pomôcky určené na stimuláciu vagíny, bodu G, klitorisu, análneho otvoru či prostaty v prípade mužov
  • Venušine guličky alebo análne korálky, ide o ideálny spôsob predohry pred spoločným milovaním, ktorý môže vystupňovať vzrušenie
  • pumpy na penis a erekčné krúžky na penis, partnerka dostáva takýmto spôsobom muža a jeho prirodzenie pod kontrolu a môže oddialiť orgazmus
  • vibračné aj nevibračné masturbátory, opäť ide o cestu, ako vie žena mužovi dopriať netradičný zážitok, či už v predohre alebo naopak na záver

Cieľom použitia týchto pomôcok je primárne masturbácia, no využiť ich možno aj pre svoje spoločné hry v posteli. Okrem nich existujú aj špeciálne erotické hračky a pomôcky pre páry, ktoré sú na vzájomné potešenie uspôsobené tvarom aj funkciami.

Obojstranné vibrátory a dvojité dilda

Špeciálne na spoločné hry mužov alebo žien sú určené dva druhy pomôcok s párovým využitím. Ide buď o umelé penisy alebo o vibrátory.

V tom prvom prípade sa jedná o dilda, ktoré sú zväčša ohybné a vyrobené buď z gumy, silikónu alebo nejakej elastickej zmesi. Možno ich použiť aj pri masturbácii pre súčasnú stimuláciu vagíny a análu, no sú ideálne pre párové hry. Vďaka týmto dildam je možné skúsiť vzájomné dráždenie vagíny u ženy a análneho otvoru u muža.

Sú tiež výbornou voľbou pre lesbické alebo gay páry a na výber je niekoľko veľkostí aj typov. Niektoré dilda majú realistický tvar, iné sú naopak s rôznymi vrúbkami zarážkami alebo výstupkami. Vďaka dĺžke aj 40 cm sú pohodlné na používanie.

Druhým typom párovej pomôcky sú párové vibrátory. Aj tieto hračky môžu použiť muži, ženy aj gayovia či lesby. Môže ísť buď o jednoduché modely z flexibilného materiálu, alebo o typy, ktoré sa dajú použiť s postrojom, tzv. strap-on vibrátory. Tie sú ideálne, ak chce žena dopriať pocit prieniku druhej žene alebo mužovi.

Veľmi žiadané sú aj tzv. strapless vibrátory. Tie sú zložené z väčšieho a menšieho vibrátora so samostatnou stimuláciou, pričom menšiu časť si žena zavedie do pošvy a tou väčšou môže prenikať do partnera alebo partnerky, zozadu, z boku aj spredu.

Hračky pre análny sex aj párové BDSM hry

Na spoločné objavovanie zákutí sexuálneho života sú určené tiež pomôcky určené pre análny sex alebo praktiky BDSM. Môžete ich použiť aj pre väčšie skupiny.

Niektoré sú vhodné pre sólo jazdu, iné pre páry:

Spoločné objavovanie análneho sexu: Análny sex skúša stále čoraz viac z nás a to je dobre, netreba sa brániť ničomu a skúšať nové veci. Kým análne sprchy je dobré používať samostatne, na párové hry sú ideálne análne kolíky, análne dilda, análne vibrátory a špeciálne pre mužov aj stimulátory prostaty, ktoré môžu zveriť partnerke.

Pre ženy sú naopak zaujímavou pomôckou análne guličky, ktoré možno používať presne tak, ako tie Venušine. Začiatočníci môžu so svojimi partnermi či partnerkami začať predohru s análnym tunelom a následne s análnym kolíkom. Stačí mať len trocha fantázie, odvahy a chuť vyskúšať niečo nové, čo obohatí partnerský život.

13. komnata partnerského BDSM: Veľmi špecifickou kategóriou erotických pomôcok pre využitie vo dvojici sú tie z oblasti BDSM. Na spoločné hry sa hodia laná, pásky alebo putá pre zväzovanie a znehybnenie, ktoré možno okoreniť aj s bičíkmi, plácačkami alebo karháčmi. Treba nechať priechod všetkým emóciám a to naplno!

Za zmienku stoja aj masky, sexi oblečenie pre rôzne fetiše alebo štipce či svorky. Tie sú priam ideálne pre párové hry, najmä k máte radi bolesť a viete si ju vychutnať či už z pozície dominantného alebo submisívneho partnera. Pre skutočných fajnšmekrov a BDSM skúsenejších sú v ponuke kompletné sady pre zväzovanie aj výprask.

Nakupujte online, oplatí sa to!

Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek zo spomínaných hračiek alebo pomôcok, dobrou správou je, že nie ste odkázaní iba na úzky výber v kamenných sexshopoch. S využitím online obchodov tohto typu získate bohatý sortiment a za vynikajúce ceny.

erotické pomôcky online

Nákup v internetovom sexshope má tieto plusy:

  • okrem veľkého výberu rôznych typov a značiek je to dostupnosť ihneď, čiže skladom, žiadny kamenný obchod nemôže tomu online konkurovať
  • pohodlie, či už ide o prezeranie a výber samotných hračiek, ale aj o spôsob nákupu cez mobil priamo z gauča, nie je treba nikam osobne chodiť
  • to isté platí aj v prípade platby alebo doručenia, na výber máte hotovostný spôsob aj platbu kartou, kuriér vám balíček doručí priamo až domov
  • anonymita a diskrétnosť, to platí pri nákupe aj pri doručení, na balíčku nebude žiadne označenie sexshopu alebo reklama, nikto sa nič nedozvie

Objednávka v online sexshope je záležitosťou pár minút a kliknutí. Máte dostatok času a pohodlia na výber konkrétnej hračky, priamo z postele to môžete skonzultovať so svojim partnerom či partnerkou, koniec koncov, má ísť o vaše radovánky!

Pozornosť však venujte výberu sexshopu. Zďaleka nie všetky internetové obchody na našom trhu majú rovnakú kvalitu sortimentu, či už ide o jeho šírku alebo originalitu. To isté platí aj o zákazníckych službách. Samozrejmosťou by malo byť čo najviac informácií o každej hračke a rovnako tak aj čo najviac možností doručenia a platby za nákup.

TIP NA ZÁVER: Venujte pozornosť aj erotickému oblečeniu a spodnému prádlu