erotická bielzeň

Sex je nielen o samotnom akte, ale aj o tom, čo mu predchádza a o celkovej atmosfére. Jedným z najlepších spôsobov, ako môžu najmä ženy zvýšiť vzrušenie v tomto ohľade, je erotická bielizeň a erotické spodné prádlo. Ak hľadáte inšpiráciu a chcete spoznať aktuálne trendy, nasledujúce riadky čítajte pozorne, dozviete sa veľa.

Erotické košieľky, podprsenky aj celé šaty

Byť zvodná a zároveň sexy? Ak je toto váš cieľ, potom tou najjednoduchšou vecou, ktorú viete spraviť, je kúpiť si sexy spodné prádlo. Či už ide o podprsenky, nohavičky alebo komplety, na výber je veľké množstvo materiálov, strihov aj vzorov.

Čierna, červená alebo biela, v kombinácii so sieťkovaním a čipkami, sú stávkou na istotu. Veľký výber je aj podľa veľkostí, trendom je sexy bielizeň pre moletky.

Spodnú bielizeň je možné doplniť o štýlové košieľky:

  • z farieb sú v kurze čierne, ružové, biele alebo červené, prípadne azúrové a tyrkysové, niektoré sú polopriehľadné, iné priehľadné alebo hore otvorené
  • na výber máte niekoľko vzorov, najviac využívané sú kvetinový, sieťkový či priesvitný s jednoduchým vzorovaním, ktorý je doplnený o čipkovanie
  • štandardom je výstrih v tvare V, košieľky sa predávajú samostatne, no niektoré spolu s tangami, najmä kratšie strihy s viazaním v oblasti dekoltu
  • košieľky sú vhodné pre každú veľkosť od XS až po XL, určite sa doma oplatí mať viacero strihov, aby ste dokázali partnera vždy prekvapiť

Ak by ste chceli siahnuť po niečom, čo využijete aj mimo spálne, odporúčame erotické šaty. S ramienkami, s odhalenými ramenami, hlbokým výstrihom či naopak s golierom, priesvitné, sieťkované aj s čipkou, výber je veľký. Niektoré modely môžete bez problémov skombinovať so spodnou bielizňou, iné sú ideálne bez nej, čiže „na ostro“.

Sexy korzety, pančuchy a podväzky pre viac vzrušenia

korzetSúčasťou sexy doplnkov sú aj erotické korzety. Na rozdiel od minulosti nemajú už ani zďaleka iba úlohu stiahnuť pás a zlepšiť postavu, ale môžu byť súčasťou celkovej vizáže. Kúpiť ich môžete v čiernej, bielej, červenej alebo viacfarebnej kombinácii.

Súčasťou korzetov bývajú aj tangá, nakoľko korzet je určený ako alternatíva ku košieľke. Populárne sú polopriehľadné materiály s čipkami po okrajoch alebo kombinácia viacerých materiálov, samozrejmosťou je zmyselný výstrih v dekolte. Materiálovo sú korzety jemné na dotyk, najčastejšie ide o kombináciu polyesteru, polyamidu a elastanu.

Neoddeliteľnou súčasťou erotickej bielizne sú podväzky a pančuchy. Kúpiť sa dajú zvlášť aj spolu, materiálovo tu prevládajú polyamid a nylon, najčastejšie v kombinácii plného a sieťovaného vzoru. Originálny je sexy vzor sieťky s veľkými okami.

Najlepšou voľbou sú samodržiace pančuchy, tie si kúpite v niekoľkých farebných vyhotoveniach od čiernej, cez bielu až po sexy červenú. Pre tie z vás, ktoré chcú využiť pančuchy nielen na vizuálne vzrušenie a stimuláciu, ale tiež aj počas milovania, sú vhodné špeciálne modely s rozparkom v rozkroku a vzadu, ktoré nemusíte vyzliekať.

Kostýmy a súpravy pre zvodné hry aj hry s rolami

Osobitnou kategóriou tovaru sú erotické kostýmy alebo celé súpravy. Mnohé z nich obsahujú aj masky, škrabošky alebo doplnky, najmä ak ide o tému BDSM.

Ak sa vám pre komplety či kostýmy, skúste tieto:

Kostýmy pre roleplay: Jedným z najčastejších spôsobov netradičného poňatia predohry aj sexu je roleplay. Ide v princípe o hranie rolí podľa nejakého scenára a aj v kategórii erotického oblečenia sa na to samozrejme pamätá. Na výber sú kostýmy chyžnej, školáčky, zdravotnej sestričky či policajtky, od šiat až po pokrývku hlavy.

Kostýmy zajačika: Osobitným typom kostýmov sú kostýmy zajačika, ktoré nie sú tak úplne v kategórii roleplay. Ide o súpravy obsahujú štandardne podväzky, pančuchy, nohavičky, košieľku alebo korzet a samozrejme sexi ušká s čelenkou. Ide o komplety, ktoré sa predávajú vrátane doplnkov a na výber máte ružovú, čiernu aj červenú farbu.

Súpravy šiat a doplnkov: Erotické súpravy pozostávajúce zo šiat a doplnkov, najmä korzetov, podväzkov alebo pančúch, sú ideálnou voľbou pre každú ženu, ktorá nechcete kombinovať niekoľko častí naraz. Tieto súpravy sú zladené materiálovo, strihom aj farebne, pokiaľ ide o dizajn, prevládajú najmä polopriehľadná látka a čipka.

BDSM komplety: Špeciálnou kategóriou sú BDSM komplety, ktoré sú zamerané najmä na rôzne BDSM hry alebo fetiše. Prevládajú tu koža a latex, ktoré sú doplnené o kovové svorky, reťaze, háčiky a ďalšie príslušenstvo. V tomto prípade získate nielen oblečenie, ale obvykle aj doplnky, napríklad putá, masky, škrabošky, bičíky alebo obuv.

Kde nakúpiť najlepšiu bielizeň? Tu je náš tip

Erotická spodná bielizeň a oblečenieČipkovaná spodná bielizeň sa síce dá kúpiť aj v bežnom obchode s oblečením alebo módnom butiku, no tie najlepšie kúsky ponúkajú jedine erotické predajne. S využitím internetu máte samozrejme lepší a bohatší výber, najlepšou voľbou je tak sexshop.

Nakupovanie v nich je jednoduché, rýchle a pohodlné:

  • tovar si môžete dokonale prezrieť na zväčšených obrázkoch, tie kvalitnejšie sexshopy majú k dispozícii aj 360 stupňovú ukážku alebo dokonca video
  • viete si porovnať naraz viacero druhov a typov bielizne a jej jednotlivé parametre, získate tiež viac informácií a môžete si vybrať viac farieb
  • ak už máte produkty vybrané, dáte ich jednoducho do online košíka a následne vyplníte svoje údaje, vrátane adresy, miesta či spôsobu doručenia
  • zaplatiť sa dá cez internet, napríklad platobnou kartou, ale aj na dobierku, pričom väčšine sexshopov odosiela tovar do 24 až 48 hodín od nákupu

Nakupovanie v internetových sexshopoch má výhodu, že získate nielen väčší výber zo sortimentu, ale aj lepšie ceny. Pravidelné či sezónne akcie a výpredaje nie sú výnimkou, no aj bez nich majú internetové obchody lepšiu cenu ako kamenné.

Navyše, takýmto štýlom máte zachovanú aj anonymitu a diskrétnosť. Nevýhodou čiastočne je, že si neviete bielizeň „ohmatať“, no napríklad s výberom veľkosti nebude žiadny problém. So zmeraním jednotlivých mier, napríklad obvodu pása, stehna či poprsia, alebo iných dĺžok a obvodov, vyberiete akýkoľvek tovar bez najmenšieho problému.